DEVELOPMENT

Jako realitní a geodetická kancelář jsme se za dobu svého působení setkávali vždy s potřebou některé projekty realizovat vlastními silami. Zabýváme se menšími projekty a převážně jde o realizace nových stavebních pozemků, včetně vybudování infrastruktury – sítě, komunikace. 

Aktuální projekty

V současné době nemá naše společnost žádný aktuální projekt k prodeji. Nyní se dokončují projekční práce a schvalovací procesy na projekt parcelace a výstavby rodinných domů v katastrálním území Noutonice na Praze západ. Dále pak obdobný projekt na pozemcích v katastrálním území Horoušany na Praze východ. Dále připravujeme výstavbu bytového domu ve Vysočanech. .


Realizované projekty

Projekt parcelace pozemků v katastrálním území Kozinec. Šlo o projekt výstavby 10-ti stavebních pozemků. Zasíťování těchto pozemků – elektřina, kanalizace, voda. Vybudování komunikací a chodníků. Výstavba se začala realizovat v září 2016 a během dvou měsíců byly pozemky prodány. Kolaudace sítí a komunikace proběhla v březnu 2017. Nyní již noví majitelé řeší své aktuální stavební projekty RD a začíná individuální výstavba. Všem klientům nabízíme další součinnost při jejich projektových pracích, výstavbě až ke kolaudaci a vkladů budov do katastr nemovitostí. Klientům nabízíme i pomoc s financováním koupě a výstavby RD. 


Nemovitosti k této činnosti i poptáváme

Nabídněte nám svou nemovitost – pozemek, dům, byt, půdu a my vám nabídneme rychlé a výhodné finanční vyrovnání. Hledáme i pozemky, které nejsou v tuto chvíli stavební. Dále hledáme klienty, kteří by se jako majitelé nemovitostí aktivně podíleli na projektech.