KARIÉRA

GEO-5 je na trhu od roku 1993. Naším mottem je pomáhat lidem k vysněnému bydlení. Uskutečňujeme to to díky geodetickým činnostem, inženýrským pracím, zprostředkováním realitních obchodů, či developerskými projekty. Klientům nabízíme 100 % nasazení při práci nad projekty, férové a solidní jednání. Toto také očekáváme od budoucích kolegů a spolupracovníků. Pokud se domníváš, že některá z nabízených pozic je právě pro Tebe a věříš si, že to zvládneš, tak neváhej a pošli nám svůj životopis. Staneš dalším hnacím motorem GEO-5. 

GEODET | KA

Oddělení geodézie a sběru dat

Do našeho geodetického týmu hledáme nového kolegu či kolegyni na pozici geodeta. Geodetické práce v katastru nemovitostí, na stavbách, polohopisy a výškopisy a mnoho dalšího. Může být i nezkušený kolega, kterého vše naučíme, samozřejmě musí chtít se naučit. Následné práce na PC v programech groma, AutoCad apod. Více na osobním pohovoru. Své životopisy zasílejte na zemlicka@geo5.cz.

 


STAVAŘ - STAVEBNÍ ZAMĚŘENÍ BUDOV

Oddělení geodézie a sběru dat

Sběr a následné zpracování. Jde o terénní měřické práce – zaměřování (skenování) budov, bytů, průmyslových objektů atd. Následné zpracování těchto dat (mračen bodů) – vyhotovení 2D výkresů, či 3D modelování. Podmínkou je znalost této problematiky a zkušenosti. Znalost programů AutoCAD nebo ArchiCAD. Výhodou je vzdělání stavebního směru. Přijmeme případně i na částečný pracovní úvazek studenta VŠ s následným přechodem na HPP. Spolupráce možná i na ŽL. Možná spolupráce i s externími geodety.


PRACOVNÍK KATASTRU NEMOVITOSTÍ

Oddělení geodézie a sběru dat

Pro práci v katastru nemovitostí (terénní i kancelářské práce) tvorba geometrických plánů, vytyčování vlastnických hranic. Podmínkou je minimálně středoškolské vzdělání zeměměřicského směru. Výhodou je praxe v oboru. Podmínkou je chuť do práce a učit se novým věcem. Přijmeme případně i na částečný pracovní úvazek studenta VŠ s následným přechodem na HPP. Spolupráce možná i na ŽL. Možná spolupráce i s externími geodety.


PRACOVNÍK PRO INŽENÝRSKOU GEODÉZII

Oddělení geodézie a sběru dat

Terénní a měřické práce. Zaměřování podkladů pro projekty, vytyčování staveb od RD až po betonové monolity, práce na liniových stavbách. Zaměřování skutečného provedení staveb. Podmínkou je minimálně středoškolské vzdělání zeměměřičského směru, znalost geodetických programů pro zpracování. Výhodou je praxe v oboru, ale případné nováčky po škole zaučíme. Podmínkou je chuť do práce a učit se novým věcem. Přijmeme případně i na částečný pracovní úvazek studenta VŠ s následným přechodem na HPP. Spolupráce možná i na ŽL. Možná spolupráce i s externími geodety.


Pracovník pro kreslení a modelování v AutoCAD / ArchiCAD

Oddělení geodézie a sběru dat

Díky měření stavebních objektů pomocí skenování, je sběr dat v terénu nyní časově méně náročný, ale o to náročnější je následné zpracování. Pro Kreslení v AutoCADu či 3D modelování v ArchiCADU hledáme nového spolupracovníka. Podmínkou je minimálně středoškolské vzdělání stavebního směru  A další podmínkou je znalost programů AutoCAD a ArchiCAD. Přijmeme případně i na částečný pracovní úvazek studenta VŠ s následným přechodem na HPP. Spolupráce možná i na ŽL. Možná spolupráce i s externími kolegy.


PRACOVNÍK PRO 3D LASEROVÉ SKENOVÁNÍ

Oddělení geodézie a sběru dat

3D laserové skenování. Jde o skenování interiérů, exteriérů. Skenování mobilní i statické. Následné zpracování těchto dat (mračen bodů). Přijmeme případně i na částečný pracovní úvazek studenta VŠ s následným přechodem na HPP. Spolupráce možná i na ŽL.