KARIÉRA

GEO-5 je na trhu od roku 1993. Naším mottem je pomáhat lidem k vysněnému bydlení. Uskutečňujeme to to díky geodetickým činnostem, inženýrským pracím, zprostředkováním realitních obchodů, či developerskými projekty. Klientům nabízíme 100 % nasazení při práci nad projekty, férové a solidní jednání. Toto také očekáváme od budoucích kolegů a spolupracovníků. Pokud se domníváš, že některá z nabízených pozic je právě pro Tebe a věříš si, že to zvládneš, tak neváhej a pošli nám svůj životopis. Staneš dalším hnacím motorem GEO-5. 

PRACOVNÍK PRO 3D LASEROVÉ SKENOVÁNÍ

Oddělení geodézie a sběru dat

3D laserové skenování. Jde o skenování interiérů, exteriérů. Skenování mobilní i statické. Následné zpracování těchto dat (mračen bodů). Přijmeme případně i na částečný pracovní úvazek studenta VŠ s následným přechodem na HPP. Spolupráce možná i na ŽL.

 

 


Pracovník pro kreslení a modelování v AutoCAD / ArchiCAD

Oddělení geodézie a sběru dat

Díky měření stavebních objektů pomocí skenování, je sběr dat v terénu nyní časově méně náročný, ale o to náročnější je následné zpracování. Pro Kreslení v AutoCADu či 3D modelování v ArchiCADU hledáme nového spolupracovníka. Podmínkou je minimálně středoškolské vzdělání stavebního směru  A další podmínkou je znalost programů AutoCAD a ArchiCAD. Přijmeme případně i na částečný pracovní úvazek studenta VŠ s následným přechodem na HPP. Spolupráce možná i na ŽL. Možná spolupráce i s externími kolegy.


PRACOVNÍK PRO INŽENÝRSKOU GEODÉZII

Oddělení geodézie a sběru dat

Terénní a měřické práce. Zaměřování podkladů pro projekty, vytyčování staveb od RD až po betonové monolity, práce na liniových stavbách. Zaměřování skutečného provedení staveb. Podmínkou je minimálně středoškolské vzdělání zeměměřičského směru, znalost geodetických programů pro zpracování. Výhodou je praxe v oboru, ale případné nováčky po škole zaučíme. Podmínkou je chuť do práce a učit se novým věcem. Přijmeme případně i na částečný pracovní úvazek studenta VŠ s následným přechodem na HPP. Spolupráce možná i na ŽL. Možná spolupráce i s externími geodety.


TERÉNNÍ PRACOVNÍK - MĚŘIČ

Oddělení geodézie a sběru dat

Hledáme kolegu, který nerad sedí v kanceláři a svůj čas by rád trávil pouze měřením v terénu. Šlo by o veškeré geodetické měřické úkony jak pro katastr nemovitostí, tak pro inženýrskou geodézii. Měření nejmodernější měřickou technikou. Podmínkou je minimálně středoškolské vzdělání zeměměřicského směru. Výhodou je praxe v oboru. Podmínkou je chuť do práce a učit se novým věcem. Spolupráce možná i na ŽL. Možná spolupráce i s externími geodety.


Brigádník - do terénu i do kanceláře

Oddělení geodézie a sběru dat

Hledáme brigádníka do terénu na obsluhu totální stanic a skeneru. Nebo pro zaměření a kreslení stávajících stavů stavebních objektů v AutoCADu, či ArchiCADu – znalost programů podmínkou. Nebo pro zpracování mračen bodů. Upřednostňujeme studenty stavebních fakult, či stavebních průmyslových škol. Umíte-li něco z požadovaného, neváhejte a ozvěte se.


REALITNÍ MAKLÉŘ/KA

Oddělení realit

Hledáme spolupracovníky do pozic realitního makléře. Podmínkou je zájem o reality a obchod. U nás nulové náklady, kancelářské zázemí s moderním vybavením, vzdělávací systém, možnost automobilu po prvních 3 měsících, inzerce až na 200 realitních serverech, software, monitoring soukromé inzerce, právní poradenství k obchodním případům, nadstandardní výdělky závislé jen na tobě samém. Práce na ŽL.