O NÁS

GEO-5 je na trhu od roku 1993. Od počátku se firma orientovala na geodetické práce. V roce 2004 se rozšiřujeme o realitní činnosti a inženýring. Zároveň dochází k modernizaci měřicí a výpočetní techniky.

V současné době nabízíme komplexní geodetické práce, komplexní služby realitní kanceláře a lze si vybrat i z našich menších developerských projektů. Naší snahou je nabídnout klientům nejen uvedené služby, ale komplet službu například pří výstavbě rodinného nebo bytového domu, či jejich rekonstrukcí. Můžete mít přání o bydlení a my vám ho splníme. Najdeme vám například pozemek pro výstavbu, zajistíme projekty až po výběr stavební firmy. Pomůžeme až ke kolaudaci a pomůžeme třeba i se stěhováním. Dále nabízíme i výkup vašich nemovitostí a poradenskou činnost.

Společnost má zavedený Integrovaný systém managementu (dále jen ISM), který vychází z požadavků a norem ISO 9001:2008, ISO 14001:2004 a jsme pojištěni v rámci odpovědnosti podnikatele do výše 12.000.000,- Kč. Veškeré potřebné dokumenty naší společnosti v sekci "ke stažení".

Nyní nás najdete v kancelářích v Praze 4, kde jsme pro Vás připraveni řešit veškeré Vaše požadavky, prosby a touhy. Je zde připraven zkušený tým geodetů a realitních odborníků.

Přijďte, těšíme se na Vás!

Ing. Martin Žemlička - majitel a jednatel společnosti

Máte dotaz? Zeptejte se nás.