Realitní činnost

Nenabízíme pouze komplexní činnost realitní kanceláře, převážně tedy zprostředkování prodeje či pronájmu nemovitostí. Ale snažíme se o to nabídnout klientům službu, která jim pomůže již od jejich pomyšlení o novém bydlení až po realizaci tohoto snu. Jsme členy skupiny EVROPA realitní kancelář.

Prodej a pronájem nemovitostí

Na trhu jsme od roku 1993. Neslibujeme nereálné. Nejsme ani největší realitní kanceláří, ani neobchodujeme nejvíce realitních zakázek. Snažíme se klientům nabídnout profesionální servis, férové a solidní jednání. Zaručujeme bohaté letité zkušenosti napříč realitním trhem.

Prodej Pronájem


Nabídněte nám svou nemovitost

Chystáte se prodat či pronajmout svou nemovitost? Velice rádi vás celým tímto náročným procesem provedeme. Spolupracujeme výhradně na základě smluvního vztahu. Případně nabízíme i okamžitý odkup vaši nemovitosti. Naše kancelář a naši profesionálové v oboru nenabízí nesplnitelné. Přijďte k nám do kanceláře a spolupráci či odkup probereme osobně, těšíme se na Vás.


Online odhad ceny nemovitosti

Díky naším bohatým zkušenostem napříč realitním trhem, přístupem do databází katastru nemovitostí, přístupem na cenové mapy a dalších aplikací, jsme schopni ocenit i vaši nemovitost, abyste prodali rychle a za co nejvyšší cenu. 

Online poptávka


Vyhledávání nemovitosti na míru

Hledáte nemovitost? Důvěřujte našim zkušeným odborníkům v oblasti katastru nemovitostí a realit. Váš vysněný nový domov či pozemek vyhledáme, prověříme a provedeme jeho audit. Budeme při vás stát i při koupi této nemovitosti. Revize kupních smluv, revize smluv o úschově finančních prostředků a listin. Celým procesem vás provedeme.


Výkupy a exekuce

Jsme pro vás partnerem i v tíživé finanční situaci. Pokud jste se dostali do dluhů, nebo na vaši nemovitost byla nařízena exekuce, jsme připraveni vám pomoct. Rychlost, peníze v hotovosti, individuální přístup.